Dachowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
469 000 PLN
Powierzchnia
113,30 m2
Liczba pokoi
4

#NIERUCHOMOŚĆ.
Dom w zabudowie szeregowej (4 domy w szeregu). Dom podzielony jest na strefy. Na parterze znajduje się przestrzeń dzienna z salonem i otwartą kuchnią - sercem każdego domu. Dwuskrzydłowe drzwi prowadzą do ogrodu, który latem może zmienić się w dodatkowy, letni pokój. Na poziomie 0 znajduje się również toaleta, która świetnie sprawdzi się jako gościnna podczas wizyt rodziny i znajomych. Piętro I to tzw. strefa prywatna z trzema ustawnymi pokojami i łazienką. Master bedroom posiada dodatkową własną łazienkę! Ale co ważne, można ją, wedle własnych potrzeb, przearanżować na garderobę albo pokój do pracy! Poziom 2 to poddasze do samodzielnej aranżacji. Może zostanie bawialnią, pokojem muzycznym a może dodatkową sypialnią?

Dom z murowanym garażem (17m2), tarasem i dużą działką (383 m2) !
Chcesz kupić mieszkanie, ale musisz sprzedać swoją nieruchomość? Zapytaj o pakiet "Zamień stare na nowe #N"

INVESTYCJE NIERUCHOMOŚCI, Poznań  ul. Wojskowa 5 lok.105
Piotr Brodzik tel. 733 070 075, piotr.brodzik@investycje.pl

Zapytaj mnie o kredyt hipoteczny i oblicz wysokość miesięcznej raty.

  • Typ okien: PCV, PCV
  • Ciepła woda: Piec gazowy
Piotr Brodzik

Piotr Brodzik

CEO & Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Investycje Nieruchomości z siedzibą przy Wojskowa 5 lok.105, 60-792 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@invetycje.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze #nieruchomości w jednym miejscu