Apartamenty Na Łazarzu

AP LAZARZ WIZ1 edited
Apartamenty na Łazarzu Poznań Grunwald

OPIS

Apartamenty na Łazarzu, to prestiżowy projekt w centrum miasta. Trzy nowe budynki z mieszkaniami od kawalerek po apartamenty 4 pokojowe z przestronnymi balkonami lub ogródkiem.

Proste formy i ponadczasowa architektura, to kluczowy element, który sprawi, że wracając do domu na Twojej twarzy zawsze będzie gościć uśmiech.

Lokalizacja idealna zarówno pod inwestycje jak i wymarzone mieszkanie dla siebie. Bliskość MTP, dworca centralnego i doskonałego węzła komunikacyjnego z całym Poznaniem, to dodatkowe atuty.

Ponadto w sąsiedztwie inwestycje miejskie poprawiające jakość życia. Urok okolicy poznańskich, malowniczych kamieniczek połączonych z nową zabudową.

Inwestycja Apartamenty na Łazarzu znajduje się na Łazarzu, ul. Kanałowa 11 (1.7 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Apartamenty na Łazarzu Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty na Łazarzu w sprzedaży jest 17 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 70 metrów kwadratowych, w cenie od 10 164 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

1-pokojowe o powierzchni 25 m2 (2 mieszkania)
2-pokojowe o powierzchni od 37 do 40 m2 (6 mieszkań)
3-pokojowe o powierzchni 54 m2 (1 mieszkanie)
4-pokojowe o powierzchni od 60 do 70 m2 (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty na Łazarzu Sp. z o.o. przewidział:

Miejsca postojowe podziemne
W inwestycji znajduje się 27 komórek lokatorskich.

>>Inne dostępne inwestycje<<