Bliski Marcelin

PZN MARCELIN WIZ2 edited

OPIS

Osiedle Bliski Marcelin Poznań będzie się mieścić przy ulicy Jeleniogórskiej 14. Grunwald to dzielnica Poznania, która cały czas intensywnie się rozwija. Wzrost jej atrakcyjności w oczach potencjalnych mieszkańców wiąże się z rozwojem infrastruktury i zmianą demografii na tym obszarze.

W ramach inwestycji powstanie 5-piętrowy budynek złożony z 139 mieszkań – od kawalerek, aż do 4-pokojowych, o różnorodnym metrażu i układzie. W ofercie znajdzie się szeroki wybór przestronnych lokali mieszkalnych o powierzchni od 26 do 86 mkw. Dużym atutem części z nich będzie oddzielna kuchnia. Będzie to idealne rozwiązane dla tych, którzy nie chcą łączyć salonu z aneksem. Mieszkania znajdujące się na parterze będą wyróżniać się tym, że zostały zaprojektowane z możliwością adaptacji dla osób niepełnosprawnych i starszych.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji dodatkowo balkony, duże tarasy na dachu oraz boksy lokatorskie. Do mieszkań na parterach będą przynależeć prywatne ogródki. W inwestycji przewidziano miejsca parkingowe w garażu podziemnym i przed budynkiem, a także stojaki na rowery. Na parterze powstanie również jeden lokal usługowy. Dla bezpieczeństwa mieszkańców na osiedlu zostanie zainstalowany monitoring, a ponadto zapewniona będzie ochrona.

Starannie przemyślana bryła budynku w stonowanej kolorystyce zostanie urozmaicona mocniejszymi akcentami na elewacji. Zróżnicowane struktury tynków elewacyjnych i pastelowe kolory stworzą efekt światłocienia, co nada inwestycji eleganckiego i nowoczesnego charakteru.
Inwestycja Bliski Marcelin znajduje się na Junikowie, ul. Jeleniogórska (5.5 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Nexity Polska Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 139 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bliski Marcelin w sprzedaży jest 58 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 87 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

1-pokojowe o powierzchni 32 m2 (1 mieszkanie)
2-pokojowe o powierzchni od 46 do 49 m2 (32 mieszkania)
3-pokojowe o powierzchni od 63 do 74 m2 (22 mieszkania)
4-pokojowe o powierzchni 87 m2 (3 mieszkania)
Dla przyszłych mieszkańców Nexity Polska Sp. z o.o. przewidział:

Miejsca postojowe naziemne
Miejsca postojowe podziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

>>Inne dostępne inwestycje<<