Cennik

Przedstawiamy cennik usług biura nieruchomości Poznań. Mamy nadzieję, że będzie on pomocny w kontakcie z nami.

Współpracując z nami mają Państwo pewność, że nieruchomość, którą zamierzacie sprzedać lub nabyć – będzie sprawdzona zarówno pod względem prawnym, jak i technicznym. Dzięki temu unikamy przykrych niespodzianek, które mogą wydłużyć cały proces transakcji lub wpłynąć na wycenę.

UsługaWynagrodzenie BiuraPrzykład
Sprzedaż mieszkania2,5% brutto400 000 zł x 2,5 % =10 000 zł brutto – wynagrodzenie
Sprzedaż lokalu komercyjnego2,5% brutto450 000 zł x 2,5 % = 11 250 zł brutto – wynagrodzenie
Sprzedaż domu3% brutto500 000 zł x 3 % =15 000 zł brutto – wynagrodzenie
Sprzedaż działkiCeny wynagrodzenia za sprzedaż działek są ustalane indywidualne, z racji dużej różnorodności, stanów prawnych, wielkości oraz ich potencjału.
Wynajem mieszkania100% brutto czynszu najmu
– płatne jednorazowo
2600 zł × 100% = 2600 zł brutto
– wynagrodzenie
Wynajem lokalu komercyjnego100% brutto czynszu najmu
– płatne jednorazowo
5000 zł × 100% = 5000 zł brutto
– wynagrodzenie
Konsultacja telefoniczna w sprawie wynajmu, sprzedaży nieruchomości250 zł brutto
Konsultacja z Doradcą Finansowym Za darmoSprawdzi zdolność kredytową / Przeprowadzi Cię przez cały skomplikowany proces kredytowy i zajmie się formalnościami / Pomoże Ci w Wyborze Banku i Negocjacjach Najlepszych Warunków

Czym jeszcze zajmujemy się podczas współpracy:

 • Pomożemy w wycenie nieruchomości na podstawie cen transakcyjnych
 • Analiza prawna lokalu, przygotowanie niezbędnych formalności i dokumentów niezbędnych do aktu notarialnego – współpracujemy z prawnikami specjalizującymi się w nieruchomościach, aby transakcja była przeprowadzona skutecznie i bezboleśnie. Weryfikujemy nieruchomości pod kątem obciążeń, roszczeń tudzież innych wad prawnych.
 • Przygotowane wizualne nieruchomości mieszkalnej – Home Staging – profesjonalna dokumentacja fotograficzna
 • Zajmujemy się sprzedażą – skupiamy się na działaniach promocyjnych, banerach, reklamach i wszystkim, co doprowadzi do efektywnej transakcji końcowej – Stawiamy na jakość i wiedzę o nieruchomości, dlatego w 100 % skupiamy się na sprzedawanych przez nas ofertach.
 • Osoby, które oglądają sprzedawaną nieruchomości podlegają obowiązkowemu „prześwietleniu” przez pośrednika. Czynności te wynikający z ustawy AML. To gwarantuje bezpieczeństwo okazań.
 • Weryfikacja klientów kredytowym – klient, który chce kredytować zakup nieruchomości, z powodu nierzetelnej weryfikacji, może zblokować transakcje na 2- 3 miesiące, a w pewnych okolicznościach „zamrozić” sprzedaż nieruchomości na rok.
 • Negocjacje cenowe
 • Pomoc w spisaniu umowy przedwstępnej,
 • Asystowanie podczas odbioru mieszkania

Obowiązkowe ubezpieczenie OC, stanowi zabezpieczenie w przypadku błędów, ewentualnych szkód powstałych wskutek współpracy z biurem nieruchomości czy pośrednikiem.

Uwagi:

 1. Wynagrodzenie jest określone w kwocie brutto, czyli to co faktycznie płaci klient bez dodatkowych doliczeń.
 2. Poziom wynagrodzenia jest określony dla nieruchomości położonej w Poznaniu, dla sprzedaży/wynajmu nieruchomości poza granicami Poznania wynagrodzenie może różnić się ze względu na koszt i czas dojazdu do nieruchomości.
 3. Wynagrodzenie może być inne dla nieruchomości nietypowych, na przykład w sytuacji, gdy wartość nieruchomości jest niska ze względu na jej położenie, sytuację prawną lub zły stan techniczny, co prowadzi do długiego czasu sprzedaży/wynajmu nieruchomości.
 4. Ceny dla sprzedaży nieruchomości deweloperskich podlegają indywidualnym negocjacjom z deweloperem.