House flipping

Specjalizujemy się w kompleksowych remontach i wykończeniu wnętrz. Przeprowadzamy inwestora przez cały proces budowlany. Od projektu, przez kosztorys, spisanie umowy współpracy aż po wykończenie wnętrza, zapewniając umeblowanie kuchni a coraz częściej całego wyposażenia mieszkania/domu.

Swoje usługi świadczymy na terenie Poznania i okolic. Dedykujemy je zarówno klientom prywatnym, firmowym jak i instytucjonalnym (wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe). Posiadamy uprawnienia do wykonywania wszelkich prac (uprawnienia budowlane bez ograniczeń, uprawnienia instalacyjne)

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, a świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Nasz zespół na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, wiedzą oraz doświadczeniem. Przeprowadzane przez nas remonty wykonywane są z niezwykłą dbałością o szczegóły, przez co nie boimy się realizacji usługi nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Niewątpliwie kolejnym naszym atutem jest terminowość wykonywanej usługi. Niezwykle istotne jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego też wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy szybko, sprawnie oraz zgodnie z zawartą umową.

Posiadamy szerokie doświadczenie w wykończeniu mieszkań poczynając od poziomu wyjściowego stanu deweloperskiego, mieszkań z substancji wielkiej płyty oraz kamienic. Posiadamy na terenie Poznania mieszkania pokazowe, na które zawsze zapraszamy naszych Klientów gdzie na żywym przykładzie ustalamy szczegóły współpracy. #zostaninvestorem

Zrealizowany projekt. Mieszkanie 51 m3 Poznań Naramowice

SIMPLY GALLERY NOT AVAILABLE