Inwestuj

Chcesz zabezpieczyć swoje pieniądze? Zależy Ci, aby Twoich oszczędności nie „zjadła” inflacja? A dodatkowo wygenerowały dochód? Jeśli TAK, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Nieruchomości są nieustannie jedną z najlepszych lokat, jakie możemy przeprowadzić w obecnych czasach. W przypadku kupna mieszkań i domów ma to szczególne znaczenie, gdyż daje nam znacznie większe możliwości. W budynkach mieszkalnych, które powstają obecnie, wykorzystuje zdecydowanie lepszej jakości materiały niż kilkanaście lat temu. Kupując nowe mieszkanie od dewelopera możemy liczyć na gwarancje i rękojmię. Deweloper niejednokrotnie przygotowuje całe osiedla, dzięki czemu otrzymujemy gwarancję estetycznego wyglądu najbliższej okolicy, ale także dodatkowych udogodnień. W pobliżu takich osiedli powstają liczne sklepy, restauracje oraz kawiarnie, apteki, kosmetyczki, a nawet siłownie, boiska sportowe czy przedszkola i szkoły. Jeśli więc widzimy budowane większe osiedle, jest to na pewno dobry sygnał do inwestowania. Taką nieruchomość będzie można sprzedać po wyższej cenie, niż gdyby pochodziła z rynku wtórnego.

Zainwestuj w zakup mieszkania na rynku pierwotnym. Zakup na wczesnym etapie inwestycji gwarantuje:

+ Niższą cenę zakupu MKW mieszkania

+ Największy wybór atrakcyjnych inwestycyjnie mieszkań (piętro w budynku, metraż, rozkład, strony świata), gwarantujący szybką odsprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim po oddaniu inwestycji do użytkowania i zdecydowanie wyższy ZYSK.


Dodatkowo profesjonalnie zajmujemy się House flipping na rynku pierwotnym i wtórnym – pracujemy ze stałą ekipą wykończeniową i projektantem wnętrz.

Dla zainteresowanych inwestorów przygotujemy projekty, nad którymi poprowadzimy nadzór przy wykończeniu inwestycji, rozliczamy każdy etap prac zgodne z zatwierdzonym harmonogramem, zorganizujemy aranżacje wnętrz. Na koniec wykonamy profesjonalne, atrakcyjnie wizualnie zdjęć do oferty sprzedaży. Aktywnie wypromujemy ofertę, poprowadzimy negocjacje i sprzedamy z zyskiem.

Przykład zrealizowanego projektu: Mieszkanie 51 m2, 3 pokoje. Poznań Naramowice


Współpracujemy z wieloma firmami deweloperskimi, które obecnie realizują kilka projektów inwestycyjnych w Poznaniu i okolicy. Z nami znajdziesz najlepsze okazje inwestycje na Rynku Pierwotnym.  

INWESTYCJE, KTÓRE OBSŁUGUJEMY W POZNANIU i OKOLICY:

MIESZKANIA:

DOMY:

 • SKÓRZEWO DOMY ETAP III (w zabudowie szeregowej) – deweloper ST HOME
 • VILLA SKÓRZEWO ETAP V (w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej)- deweloper INVEST COMPLEX
 • OSIEDLE SŁONECZNE (Dominowo – w zabudowie szeregowej) – deweloper KDM DEWELOPER
 • OSIEDLE MALARSKA (Szczytniki – w zabudowie szeregowej) – deweloper KDM DEWELOPER
 • BOCHEŃSKA (Poznań – w zabudowie bliźniaczej) – deweloper ST HOME
 • CHRZANOVSKA_16 (Poznań -w zabudowie bliźniaczej) – deweloper AT INWEST SP. Z O.O.
 • PODLASKA15 (okolice Pozania – w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej) – deweloper AT INWEST SP. Z O.O.
 • NA WZGÓRZU ETAP I, II (Gruszczyn – w zabudowie bliźniaczej) – deweloper PLANET-BUD DEVELOPMENT
 • OSIEDLE NA TOWAROWEJ (Kępno – mieszkania w zabudowie szeregowej) – DĄBROWSKI – STUDIO – PROJEKT
 • DACHOWA ETAP IV (Dachowa – w zabudowie bliźniaczej) – deweloper ST HOME
 • RODZINNY ZAKĄTEK (Błażejewko – w zabudowie szeregowej) – deweloper KM BUILDING

0 % PROWIZJI / 0% PODATKU PCC

WSPÓŁPRACUJEMY Z DEWELOPERAMI PRZY INWESTYCJACH W WARSZAWIE, KRAKOWIE I TRÓJMIEŚCIE

Przeprowadzimy Cię przez całą drogę, jaką trzeba przejść, żeby kupić nieruchomość z rynku pierwotnego, począwszy od wybrania właściwej inwestycji oraz godnego zaufania dewelopera, a skończywszy na podpisaniu umowy sprzedaży i przekazaniu prawa własności, które to kończą cały proces.

Piotr Brodzik tel. +48 733 070 075 (WhatsApp), @: piotr.brodzik(at)investycje.pl
Licencja zawodowa nr: 25889