Poznań-Nowe Miasto

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
389 568 - 509 639
Powierzchnia
40.58 - 51.36 m2
Liczba pokoi
2 - 3

Murapol Malta nad Jez. Maltańskim – doskonała propozycja dla tych, którzy chcą zamieszkać wśród zieleni, w sąsiedztwie Jeziora Maltańskiego i blisko centrum. Szeroki wybór mieszkań w dwóch powstających budynkach. Mieszkania zostaną wyposażone w pakiet antysmogowy oraz opcję smart home.
Data oddania do użytkowania:
budynek 1 i 2 – oddane do użytku
Inwestycja Murapol Malta powstaje przy ul. Dymka czyli w sąsiedztwie słynnego Jeziora Maltańskiego, Parku Tysiąclecia oraz ogrodu zoologicznego, a zarazem bardzo blisko ścisłego centrum Poznania. Osiedle składa się z 365 komfortowych mieszkań w dwóch funkcjonalnie zaprojektowanych budynkach. Doskonałe skomunikowanie z centrum oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania w Poznaniu.
Dlaczego warto?
• Zaletą wszystkich mieszkań jest przestronny układ oraz duże nasłonecznienie pomieszczeń. Pokoje są jasne, a także ustawne. W ofercie znajdują się kawalerki, mieszkania 2-, 3-, 4- oraz 5-pokojowe.
• Nowoczesna architektura osiedla – nie tylko miła dla oka i dostosowana do potrzeb mieszkańców, lecz także przyjazna dla środowiska, dzięki wysokim parametrom termoizolacyjnym.
• Optymalna liczba miejsc parkingowych – w podziemnej hali garażowej oraz na parkingu zewnętrznym.
• Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy i ogródki.
• Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami.
• Budynki zostaną wyposażone w szybkie i ciche windy, co ułatwi przemieszczanie się na wyższe kondygnacje.
Co jeszcze zyskujesz?
• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się smart.
• Mieszkania w tej inwestycji są wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy. W każdym mieszkaniu znajdują się nowoczesne filtry powietrza, które zatrzymują nie tylko kurz, smog czy mikroorganizmy, lecz również owady.
W ramach tej inwestycji naszym klientom w Poznaniu oferujemy łącznie 365 mieszkań, w tym 90 w najnowszym etapie osiedla. To jeszcze większa szansa, na znalezienie takiego mieszkania, które idealnie odpowiada indywidualnym preferencjom. Aktualnie w ofercie znajdują się:
• kawalerki o powierzchni od. 25 mkw.do 32 mkw.
• mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 30 mkw. do 44 mkw.
• mieszkania 3-pokojowe już od 42 mkw. do 67 mkw.
• mieszkania 4- oraz 5-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni – od 57 mkw. do 98 mkw.

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena PLN
19/11662/OMS 3 51.36 3 9 950 509 639
5/11662/OMS 1 40.58 2 9 600 389 568
Piotr Brodzik

Piotr Brodzik

CEO & Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INVESTYCJE PL z siedzibą przy ul. Grochowe Łąki 7b lok.8, 61-752 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@invetycje.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze #nieruchomości w jednym miejscu