Poznań-Stare Miasto

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
163 161 PLN
Powierzchnia
20,02 m2

Osiedle Nowe Winogrady to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy położony przy ul. Hawelańskiej w Poznaniu. Nowe lokale użytkowe dostępne są na parterach zrealizowanych budynków wielorodzinnych. W cieszącym się popularnością rejonie dzielnicy Winogrady powstało kilkanaście lokali użytkowych o szerokiej gamie powierzchni i układów. Są dostępne zarówno na sprzedaż, jak i z możliwością wynajmu.

Lokal C.LU.04
Cena : 163 163,00 PLN / 8 150,00 PLN m2
Powierzchnia: 20,02 m2
Piętro: parter
Ilość pomieszczeń: 1
Termin oddania: oddany do użytku
Typ lokalu: użytkowy

Dostępne lokale do 50 mkw
Lokal LU.001,  Pow. 49,48 m2, Cena  421 273 PLN  / 8 514,01 PLN m2 - Parter
Lokal H03, Pow. 47,92 m2, Cena  376 188 PLN  / 7 850,33 PLN m2 - Parter
Zapytaj o dostępność!!!

Stan lokali: Lokale wymagają wykończenia - podłogi i położenie na ścianach tynku.  Rozprowadzona jest elektryka, instalacja wodno-kanalizacyjna, działała ogrzewanie.  

Współpracujemy z firmami budowlanymi, jest możliwość zrobienia wyceny dokończenia lokalu i aranżacji lokalu.


W ofercie nowe lokale użytkowe o zróżnicowanych powierzchniach – od 20 do 150 mkw. Ich wnętrza można indywidualnie aranżować i wydzielić w nich dodatkowe pomieszczenia przeznaczone np. na magazyny, poczekalnie, sale konferencyjne. Aktualnie w ofercie znajdują się lokale, które mogą być zaadaptowane na potrzeby m.in.: wielobranżowego sklepu osiedlowego, przyjaznego dzieciom żłobka lub przedszkola, modnej kwiaciarni, funkcjonalnego biura.

Lokalizacja
Inwestycja zrealizowana przy ul. Hawelańskiej – w popularnej dzielnicy mieszkalnej i biznesowej Winogrady. Doskonałe skomunikowanie z centrum Poznania- tylko 10 minut od Śródmieścia. W sąsiedztwie licznych inwestycji mieszkaniowych – gwarancja stałego napływu klientów. Łatwy dojazd samochodem, tramwajem lub autobusem – dogodne połączenie drogowe, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej.
Dlaczego warto?
Lokale użytkowe wyeksponowane na parterach zrealizowanego osiedla, łącznie z ponad 700 mieszkaniami. Solidną bazę potencjalnych klientów stanowią lokatorzy osiedla. Duże i przeszklone witryny zapewniają optymalne nasłonecznienie lokali i dają możliwość umieszczenia dobrze widocznej reklamy. Brak schodów ułatwi dostęp osobom niepełnosprawnym lub dojazd rowerem czy wózkiem dziecięcym. Możliwość aranżacji lokali według indywidualnych potrzeb odpowiadającym specyfice prowadzonej działalności. Wiele miejsc postojowych oznacza wygodne parkowanie dla klientów i pracowników.

INVESTYCJE NIERUCHOMOŚCI, Poznań ul. Wojskowa 5 lok.105
Piotr Brodzik tel. 733 070 075, piotr.brodzik@investycje.pl
Licencja zawodowa nr: 25889

Piotr Brodzik

Piotr Brodzik

CEO & Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INVESTYCJE PL z siedzibą przy ul. Grochowe Łąki 7b lok.8, 61-752 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@invetycje.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze #nieruchomości w jednym miejscu