Poznań-Grunwald

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 350 PLN
Powierzchnia
54 m2
Piętro
Parter

Do wynajęcia lokal biurowy przy ul. Wojskowej 5, nowocześnie zaaranżowany, z dobrym klimatem do pracy. Duże przestrzenie okna, social i możliwość zaaranżowania przestrzeni pod swoje potrzeby. Jednocześnie jest przytulnie i komfortowy. W bezpośrednim sąsiedztwie City Park, w którym skupili się jedni z najlepszych usługodawców i rzemieślników w mieście. To 14 restauracji i kawiarni, hotel, spa oraz sklepy

Lokal biurowy o pow. 54 mkw z 3 pokojami mieści się w budynku apartamentowym. Znajduje się na parterze, teren zamknięty z ochroną.

Cena najmu to 2350 zł netto + 23% VAT. Należy również doliczyć opłaty eksploatacyjne wraz z czynszem do Wspólnoty w kwocie łącznej 600 zł mies. + prąd wg zużycia.

Lokal dostępny od 1 czerwca

Zapraszam Państwa do obejrzenia.
 

  • Światłowód: Tak
Piotr Brodzik

Piotr Brodzik

CEO & Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INVESTYCJE PL z siedzibą przy ul. Grochowe Łąki 7b lok.8, 61-752 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@invetycje.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze #nieruchomości w jednym miejscu