Malta Point

Malta point wiz1 edited

OPIS

Malta Point – pierwsza poznańska inwestycja Nexity, to miejsce tworzone z myślą o ludziach aktywnych, ceniących sobie kontakt z naturą i jednocześnie dostęp do miejsc rozrywki i kultury. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z resztą miasta, wszystkie najważniejsze miejsca dzielnicy dostępne są niemal na wyciągnięcie ręki. Zróżnicowana struktura mieszkań, wysoki standard, idealna lokalizacja to wyróżniki inwestycji.

W pierwszym etapie powstanie przyjazne i ciche osiedle z 98 mieszkaniami, rozmieszczonymi w 5-cio piętrowym budynku. Zróżnicowane metraże oraz przemyślane i funkcjonalnie rozplanowane pomieszczenia (mieszkania 1, 2, 3 lub 4 pokojowe) sprawią, że każdy znajdzie swoje wymarzone mieszkanie. Przestronne balkony i duże okna pozwolą się cieszyć przestrzenią przyszłym właścicielom. Lokatorzy będą mieć do dyspozycji również miejsca postojowe w podziemnym parkingu oraz komórki lokatorskie.

ETAP II – BUDYNKI TIDE I WAVE

W NOWYM ETAPIE OSIEDLA Malta Point zaplanowano budowę łącznie 155 mieszkań. Dostępne będą mieszkania o małym metrażu – kawalerki oraz lokale 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe aż 110 metrów kwadratowych powierzchni.

Z myślą o mieszkańcach zaplanowano wygodne przestrzenie wspólne, z podwójnymi, przestronnymi windami. We wnętrzach zaprojektowano dyskretne połączenie beżu i szarości oraz wzory szlachetnych kamieni i drewna. Eleganckie materiały wykończeniowe oraz nowoczesne oświetlenie ledowe zagwarantują poczucie komfortu.

Patio, które powstanie między budynkami Wave i Tide będzie bogate w zieleń łąkową, małą architekturę – ławeczki, stojaki rowerowe oraz plac zabaw. W nowym etapie będzie zastosowane ponadto wyjątkowe rozwiązanie – zielone dachy, które będą wpływać na lepszą jakość powietrza oraz zmniejszenie stopnia nagrzania budynków.

TERMINY:

1 etap:

Rozpoczęcie budowy: II Q 2021
Zakończenie budowy: III Q 2022
Liczba mieszkań: 98

2 etap:

Rozpoczęcie budowy: I Q 2022
Zakończenie budowy: I Q 2024
Liczba mieszkań: 155

Inwestycja Malta Point znajduje się na Ratajach, ul. Brneńska (2.8 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Nexity Polska Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 253 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Malta Point w sprzedaży jest 27 nowych mieszkań o powierzchni od 36 do 110 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

1-pokojowe o powierzchni 36 m2 (1 mieszkanie)
2-pokojowe o powierzchni od 45 do 50 m2 (4 mieszkania)
3-pokojowe o powierzchni od 59 do 69 m2 (18 mieszkań)
4-pokojowe o powierzchni 77 m2 (3 mieszkania)
5-pokojowe o powierzchni 110 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Nexity Polska Sp. z o.o. przewidział:

Miejsca postojowe naziemne
Miejsca postojowe podziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.