Poznań-Nowe Miasto

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
366 925 PLN
Powierzchnia
32,50 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

#NIERUCHOMOŚĆ
Przytulne 32,5 m2 z balkonem na 3 p. w budynku 6 p. z windą. Stan deweloperski. 2 pokoje. Lokal został zaprojektowany tak, żeby jak najbardziej wykorzystać dostępną przestrzeń. Głównym pomieszczeniem jest przestronny salon wraz z aneksem kuchennym. Dodatkowo do dyspozycji są jeden  niezależny pokój,

#LOKALIZACJA
Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Katowickiej w Poznaniu. To propozycja dla tych, którzy chcą nie tylko aktywnie wypoczywać w najbliższej okolicy Jeziora Malta, znaleźć wytchnienie w obecności terenów zielonych, ale także łatwo i szybko dotrzeć do centrum miasta czy też na pobliskie uczelnie wyższe.

#MIESZKANIA W INWESTYCJI
Mamy do zaoferowania Państwu szeroką ofertę mieszkań o zróżnicowanym metrażu (od 32,5 m2 do 130m2), co pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb. W celu podwyższenia komfortu użytkowania w każdym lokalu zamontowane zostaną: ogrzewanie podłogowe w łazienkach, elektryczne rolety zewnętrzne oraz wideodomofony.

Informacje dodatkowe: W budynku zaprojektowana jest dwupoziomowa podziemna hala garażowa, gdzie przyszli właściciele lokali mieszkalnych mają możliwość wykupienia miejsc postojowych oraz komórek lokatorskich. Zaplanowano również stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych oraz nowoczesne rozwiązania teletechniczne.

Termin zakończenia budowy: IV kwartał 2022 roku. 

Chcesz kupić mieszkanie, ale musisz sprzedać swoją nieruchomość?
Zapytaj o pakiet "Zamień stare na nowe #N"

INVESTYCJE NIERUCHOMOŚCI, Poznań ul. Wojskowa 5 lok.105 Piotr Brodzik
tel. 733 070 075, piotr.brodzik@investycje.pl
Zapytaj mnie o kredyt hipoteczny i oblicz wysokość miesięcznej raty.

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
Piotr Brodzik

Piotr Brodzik

CEO & Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Investycje Nieruchomości z siedzibą przy Wojskowa 5 lok.105, 60-792 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@invetycje.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze #nieruchomości w jednym miejscu