Poznań, Górczyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
472 100 PLN
Powierzchnia
70,45 m2
Liczba pokoi
4

#INVESTYCJA.
O dużym potencjale 70,45 m2 z balkonem ma parterze 4P budynku przy ul. Dmowskiego 81 w Poznaniu. Stan deweloperski.

3 pokoje lub 4 pokoje - możliwość zmiany układu ścian wewnętrznych. Ponadto nabywca nowego mieszkania w inwestycji Dmowskiego 81 wybierać może pomiędzy standardem deweloperskim, a opcją wykończenia pod klucz. Idealny w celach inwestycyjnych.
Zakończenie realizacji zaplanowano na grudzień 2021.

#LOKALIZACJA
Inwestycja deweloperska Dmowskiego 81 powstaje w atrakcyjnej części Poznania, na terenie dzielnicy Górczyn. Dogodne położenie na mapie miasta sprawia, że tu wszystko jest pod ręką. W sąsiedztwie znaleźć można niezbędne na co dzień punkty, takie jak: sklepy, usługi, urząd pocztowy, szkoła czy przedszkole. Dużą zaletą lokalizacji mieszkań przy Dmowskiego jest także dobry dostęp do komunikacji miejskiej. Całość uzupełniają okoliczne tereny zielone, w tym Park Kasprowicza czy Park Wilsona, dzięki którym relaks na świeżym powietrzu można wpisać w swój stały plan dnia.

Chcesz kupić mieszkanie, ale musisz sprzedać swoją nieruchomość? Zapytaj o pakiet "Zamień stare na nowe #N"

INVESTYCJE NIERUCHOMOŚCI, Poznań ul. Wojskowa 5 lok.105 Piotr Brodzik
tel. 733 070 075, piotr.brodzik@investycje.pl

Zapytaj mnie o kredyt hipoteczny i oblicz wysokość miesięcznej raty.  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
Piotr Brodzik

Piotr Brodzik

CEO & Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Investycje Nieruchomości z siedzibą przy Wojskowa 5 lok.105, 60-792 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@invetycje.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze #nieruchomości w jednym miejscu