Poznań-Stare Miasto

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
664 400,93 PLN
Powierzchnia
87,72 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
2

ENTER to nowoczesne i bezpieczne osiedle zlokalizowane na poznańskich Naramowicach w otoczeniu zielonych Łąk Nadwarciańskich i Rezerwatu Żurawiniec. Aby Twoja codzienność była prostsza, zaledwie 3 minuty od inwestycji znajdziesz żłobek, przedszkole, liczne sklepy spożywcze, a w niedalekiej przyszłości także tramwaj 8 minut od inwestycji!

#INVESTYCJA

Do sprzedania wygodne trzypokojowy mieszkanie położonym na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku przy ul. Sielawy w Poznaniu. 3 pokoje, stan deweloperski.
Nieruchomość o łącznej powierzchni 87.72 m2 składa się z następujących pomieszczeń (budynek H m13):
- salon z aneksem 
- główna sypialnia
- sypialnia/pokój 
- łazienka 
- WC 2,08 
- komunikacja 
- loggia 

 #DLACZEGO WARTO?
- Lokale posiadają funkcjonalne układy, które pozwalają na łatwą i indywidualną aranżację wnętrza.
- Mieszkania na osiedlu ENTER Esencja wyposażone są w system Echo Smart, który za pomocą smartfona, tabletu lub komputera umożliwia zdalne monitorowanie mieszkania i sterowanie m.in. oświetleniem   czy temperaturą. 
- Mieszkańcy osiedla ENTER będą mogli korzystać z podziemnego garażu oraz prywatnego punktu odbioru przesyłek.
- Deweloper starannie zaprojektował również części wspólne. Wszystko w wysokim standardzie
- Wkrótce tramwaj, 8 min od inwestycji
- Wiaty i stojaki rowerowe
- Ładowarka e-car i szybkie łącze internetowe

 #LOKALIZACJA
Zostaw za sobą zgiełk miasta, korzystaj z uroków okolicznych parków lub rezerwatu, a gdy tylko zechcesz, bez przeszkód wróć do centrum.
- 20 minut drogi do centrum miasta
- w pobliżu Rezerwat przyrody Żurawiec
- w sąsiedztwie przedszkola i szkoły
- 4 km od Kampusu Morasko

 #zostańinvestorem 
Dodatkowo profesjonalnie zajmujemy się House flipping na rynku pierwotnym.  Posiadamy szerokie doświadczenie w wykończeniu mieszkań poczynając od poziomu wyjściowego stanu deweloperskiego. Posiadamy na terenie Poznania mieszkania pokazowe, na które zawsze zapraszamy naszych Klientów gdzie na żywym przykładzie ustalamy szczegóły współpracy. 
Dla zainteresowanych inwestorów przygotujemy projekty, nad którymi poprowadzimy nadzór przy wykończeniu inwestycji, rozliczamy każdy etap prac zgodne z zatwierdzonym harmonogramem, zorganizujemy aranżacje wnętrz. Na koniec wykonamy profesjonalne, atrakcyjnie wizualnie zdjęć do oferty sprzedaży. Aktywnie wypromujemy ofertę, poprowadzimy negocjacje i sprzedamy z zyskiem.

 INVESTYCJE NIERUCHOMOŚCI, Poznań ul. Wojskowa 5 lok.105  Piotr Brodzik tel. 733 070 075, piotr.brodzik@investycje.pl Licencja zawodowa nr: 25889

 Zapytaj mnie o kredyt hipoteczny i oblicz wysokość miesięcznej raty.

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
Piotr Brodzik

Piotr Brodzik

Doradca ds. nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest INVESTYCJE PL z siedzibą przy ul. Grochowe Łąki 7b lok.8, 61-752 Poznań (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@invetycje.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze #nieruchomości w jednym miejscu