Nowe domy szeregowe w Środzie Wielkopolskiej od Renoma Inwestycje

osiedle sroda wielkopolska i etap 1 1

Szukając idealnego miejsca na zakup domu, warto wziąć pod uwagę Środę Wielkopolską. Miasto to może być odpowiedzią na długie poszukiwania wymarzonego domu! Środa Wielkopolska jest malowniczym miastem, które każdego oczarowuje swoją atmosferą i bogactwem udogodnień.

Ponadto znajduje się w niewielkiej odległości od Poznania – jednego z największych miast w Polsce, a tym samym stolicy Wielkopolski. Zatem, dlaczego by więc nie przyjrzeć się bliżej i nie przekonać się osobiście, co Środa Wielkopolska, a właściwie spółka deweloperska Renoma Inwestycje ma do zaoferowania? Szukając nowego, nowoczesnego domu, inwestycja ul. Za Strzelnicą, Środa Wielkopolska powinna znaleźć się na szczycie listy!

Dom od dewelopera w Środzie Wielkopolskiej to doskonała okazja do zdobycia własnego lokum. To bezpieczna inwestycja – wiadomo, co się kupuje, a proces zakupu jest prosty. Domy Renoma Inwestycje położone są w pięknej okolicy, blisko Poznania. Co więcej, domy w Środzie Wielkopolskiej, mieszczące się przy ulicy Za Strzelnicą, są budowane według surowych norm i z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu można mieć pewność, że posłużą one przez długie lata. Ponadto każdy etap budowy był nadzorowany przez odpowiednio wyszkolone osoby. Można mieć zatem pewność co do bezpieczeństwa i solidności budynków. Jednak za tym, aby zdecydować się na prezentowaną inwestycję deweloperską w Środzie Wielkopolskiej przemawia jeszcze więcej korzyści.

  • PROJEKT DOMÓW – faza projektowa budynków Renoma Inwestycje jest tym, co czyni ją wyjątkową. Oprócz zwracania uwagi na to, jak budynki wyglądają z zewnątrz, Renoma Inwestycje skupiła się także na ich funkcjonalności i bezpieczeństwie. Dzięki grubej na 20 centymetrów izolacji, która wykonana jest ze styropianu oraz wełny mineralnej, możliwe jest spore zaoszczędzenie na ogrzewaniu. Co więcej, domy deweloperskie Środa Wielkopolska od Renoma Inwestycje posiadają 2-metrowe pasy niepalności pomiędzy poszczególnymi strefami pożarowymi. Natomiast stropodach, który wykonany został ze styropianu dachowego wraz z klinami o minimalnej grubości styropianu od 30 do 60 centymetrów, zapewni komfort użytkowania zarówno latem, jak i zimą.
  • KONSTRUKCJA DOMÓW ŚRODA WIELKOPOLSKA– konstrukcja budynku jest kompletna, z żelbetowymi stopami i wodoodporną izolacją styropianową. Ponadto wszystkie prace przed betonowaniem prowadzone przez kierownika budowy były ściśle przestrzegane w celu zapewnienia wysokiej jakości na każdym etapie!
  • POWIERZCHNIA DOMÓW W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ UL. ZA STRZELNICĄ – powierzchnia oferowanych domów to 92,93 m². W tej przestrzeni zawartych jest 5 pomieszczeń. Dom składa się z parteru oraz pierwszego piętra. Parter obejmuje wiatrołap, korytarz, WC, gabinet oraz salon łączony z kuchnią. Z kolei, na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie, garderoba, łazienka oraz korytarz. Co więcej, na poziomie parteru jest do dyspozycji duże okno wyjściowe na taras z kostki brukowej.
  • Pomieszczenia domów postawionych przez spółkę Renoma Inwestycje na ulicy Za Strzelnicą w Środzie Wielkopolskiej, są funkcjonalne, a także zaprojektowane z myślą, by ich przyszłym lokatorom mieszkało się najlepiej jak to możliwe.
  • ZAGOSPODAROWANIE TERENU I TERENY ZIELONE – podjazd z przodu budynku jest wystarczająco duży dla dwóch samochodów, z dużą ilością miejsca pomiędzy chodnikiem i ogrodami przy krawężniku, które obejmują również drzewa. Gabiony są używane wokół skrzynek elektrycznych i gazowych. Bardzo dobrze spełniają one swoją rolę, wyglądając zachwycająco, nawet z biegiem czasu. Każdy szczegół inwestycji został starannie zaplanowany. Przykładowo, ogrodzenie poszczególnych działek panelowe zostało wybrane w kolorze antracyt, aby współgrało z elewacją budynków. Decydując się na zakup domu, ulokowanego w środku, będzie się miało również do dyspozycji ogród o powierzchni około 120 m², o wymiarach około 6,0×20,0 m. Właściciele budynków zewnętrznych będą dysponować większymi ogrodami.
  • FOTOWOLTAIKA – oferta Renoma Inwestycje obejmuje instalację fotowoltaiczną, która pozwoli przyszłym właścicielom zaoszczędzić na rachunkach za prąd.
  • OGRZEWANIE PODŁOGOWE – ogrzewanie podłogowe w całym budynku to duża zaleta pod względem użytkowym i aranżacyjnym. Brak grzejników pozwala nadać wnętrzom ciekawy design.
  • STOLARKA OKIENNA – trójszybowa stolarka okienna spełnia aktualne warunki techniczne dla budynków. Co więcej, budynki Renoma Inwestycje zapewniają elektrycznie sterowane rolety, które ukryte są w izolacji.
  • DZIAŁKA – powierzchnia działki dla segmentu powtarzalnego wynosi około 245 m². Obejmuje ona media takie jak sieć wodociągowa, sieć energetyczna, sieć gazowa czy ścieki, które odprowadzane będą do bezodpływowego zbiornika o pojemności 10 m³. Co więcej, budynki posiadają również wewnętrzną instalacje niskoprądową.

Ostatnie dostępne cztery Domy w zabudowie szeregowej w tej inwestycji !!!

Sroda Wielk etap II