Zielony Żurawiniec

ZIELONY ZURAWINIEC WIZ1
MURAPOL Zielony Żurawiniec

OPIS

Murapol Zielony Żurawiniec to nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Poznania. Powstaje przy ul. Sielawy w dzielnicy Naramowice, w pobliżu rezerwatu przyrody Żurawiniec i w sąsiedztwie zielonych terenów nad Wartą. Oferujemy tu 234 komfortowe mieszkania zaprojektowane w kameralnych, 5-piętrowych budynkach. Dostępne w ramach inwestycji innowacyjne rozwiązania – pakiet antysmogowy i opcja smart home, podnoszą codzienną wygodę lokatorów. Szeroka gama zróżnicowanych układów oraz metraży w ofercie pozwala wybrać mieszkanie, które idealnie odpowiada indywidualnym preferencjom każdego klienta.

Daty oddania do użytkowania:

budynek 1 – IIIQ2023,
budynki 3 i 4 – IIIQ2023.

Dlaczego warto?

• Wszystkie mieszkania na piętrach posiadać będą obszerne balkony, a zaprojektowane na parterze – tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki.
• Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy.
• Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano optymalną liczbę miejsc postojowych na terenie osiedla i w podziemnej hali garażowej
• Teren osiedla zagospodarowany będzie starannie wyselekcjonowaną roślinnością i elementami małej architektury.

Co jeszcze zyskujesz?

• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.
• Opcja Murapol Appartme – Twoje wymarzone mieszkanie może stać się jeszcze bardziej nowoczesne, oszczędne i bezpieczne, a Tobie będzie żyło się w nim komfortowo.

Nasz smart home wyróżnia:

• Sterowanie manualne lub z aplikacją mobilną, czyli możliwość zarządzania mediami w mieszkaniu na dwa sposoby: za pomocą aplikacji mobilnej, lub manualnego przycisku – tzw. funkcji hotelowej.
• Pełna kontrola nad dopływem wody – chroń swoje mieszkanie przed zalaniem dzięki systemowi sterowania głównymi zaworami wody. Możesz zamykać i otwierać jej dopływ nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.
• Niezawodność działania – zintegrowane systemy automatyki mieszkaniowej oznaczają, że nasz smart home działa równolegle w formie bezprzewodowej, jak i przewodowej.